O nás

Společnosti Best ČV, s.r.o. sídlí v Červené Vodě ve Východních Čechách, je zavedená společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu a to od roku 1995, kdy vznikla jako společnost Best, i v Mladé Boleslavi se sítí několika poboček po celé ČR. V roce 2002 se pobočka firmy Best v Červené Vodě osamostatnila a vzniklo nejprve sdružení fyzických osob, později, v roce 2005 byla založena společnost Best ČV, s.r.o.

Naší specializací je prodej smykových nakladačů a lesní vyvážecí techniky značky Novotný.

V naší nabídce naleznete i stavební stroje jiných značek, jako například kloubové nakladače, pásová minirypadla a ostatní stroje značky Atlas Weyhausen, minirypadla a nakladače značky Eurocomach, dále stavební stroje značky Hydrema a širokou škálu přídavného zařízení jako jsou bourací kladiva a demoliční kleště, sněhové frézy, zametací zařízení, různé druhy lopat, štípačky na dřevo a podobně.

Další naší činnosti, jsou opravy traktorů Zetor, opravy lesních vyvážecíc traktorů LKT, opravy hydraulických agregátů (hydraulické válce, čerpadla, převodníky) a prodej náhradních dílů.

Samozřejmostí je technická podpora přímo u zákazníka po celé ČR.

Náš tým tvoří pravidelně školení specialisté v oboru, s dlouholetou praxí a vydatnými zkušenostmi v této sféře.

Klademe velký důraz na spokojenost každého zákazníka, ke kterému vždy přistupujeme individuálně a nabízíme ta nejvhodnější řešení.