Dumper Hydrema se skvělým poměrem výkonu ku hmotnosti

 

Technické údaje 922G
Užitná zátěž  20,0 t
Vlastní hmotnost  14,0 t
Celková hmotnost  34,0 t
Obsah korby (navršené)  12,0 m³
Výkon motoru  194 kW
Otáčecí rádius  7,6 m
Doba klopení – zvedání/spouštění 7,5/5,5 sek
Šíře přes pneumatiky - základní/volba 2920/3290 mm
Typ 922 také v nabídce našeho bazaru zobrazit

Nová, lehká korbová sklápěčka „off-road“ s nosností 22 t. Nekompromisní politika vývoje a kvality u firmy Hydrema s použitím inovačních technik - výsledkem je model 922G. Zcela nově koncipovaný, ekonomicky výhodnější a robustní 22 t dumper neobvykle malé vlastní váhy s nebývalým poměrem výkonu k vlastní hmotnosti, který umožňuje vynikající jízdu v terénu. Jsme schopni vám zajistit prohlídku dumperu buď v samotném výrobním závodě v Německu, nebo přímo u klientů, kteří již od nás tento stroj koupili. Obojí je obvykle možné zajistit do týdne. Nový dumper vám pak dodáme do dvou měsíců. Doprava stroje k vám je na naše náklady.‌

Řekněte si o cenu dumperu


Proč raději dumper než nákladní auto

 • na dumpery se nevztahuje povinnost platit silniční daň nad 3,5 t
 • nesrovnatelně lepší průchodnost a produktivita i v mimořádně náročném terénu
 • o poznání nižší provozní náklady
 • pojistka se sjednává v nižší cenové relaci určené pro stavební stroje
 • žádné povinné technické prohlídky
 • žádný tachograf


Vývoj pro vaše výhody

 • zadní náprava pro nejlepší ovládání také v těžkém terénu
 • odpružená přední náprava s elektronickým vyrovnáváním nerovností pro komfort
 • konstantní pohon všech kol
 • motor stupeň 3a s malou spotřebou paliva a nepřekonatelným poměrem „síla-váha“
 • plnoautomatická „soft-shift“ převodovka s řízením pomocí joystiku (jednopákovým)
 • kyvné ložisko s vyrovnáváním váhy pro zvýšení stability
 • 22 tun užitková hmotnost
 • brzdové kotouče v oleji
 • klimatizace a pneumaticky odpružená sedačka
 • vynikající průjezdnost terénem
 • malá vlastní hmotnost a nízký specifický tlak na půdu


Malá vlastní hmotnost a vysoká tažná síla

Model 922G, koncipovaný jako třínápravový dumper s kyvně kloubovým řízením, se vyznačuje nezvykle malou vlastní hmotností. Poměr výkonu vůči vlastní hmotnosti z něj činí špičkový model. Podvozek s kyvným řízením a kyvnou tyčí s dvojčinným hydraulickým stabilizátorem mají za výsledek vysokou stabilitu během jízdy a při vyklápění, i v případě, že řízení stroje je na doraz. Svými konstrukčními principy proráží tento dumper 922G svou velikostí i v jiných oblastech.

Vývojová skupina firmy Hydrema mohla, nezatížena ostatními příbuznými modely, pracovat tak, že všechny prvky byly laděny přesně na 922G, což se také projevilo na vlastní hmotnosti. Plně naložený dumper musí normálně jezdit na tvrdém podkladě, aby se zabránilo hlubokým stopám. Protože byl model Hydrema 922G konstruován specielně pro jízdu na velmi měkkém podkladu, je nabízen s extremně širokými pneumatikami (850 mm). Výsledkem je, že spolu s malou vlastní váhou dumperu může být započato s pracemi v sezóně již velmi brzy a může být skončena až velmi pozdě.

Přednosti, které mluví za sebe: 

Model 922G má poměr výkon/vlastní hmotnost 5,47 kW/t a disponuje velkou tažnou sílou při jízdě v každém terénu. Je po celý rok stejně výkonný a lehce ovladatelný – a vyžaduje s převahou méně nákladů na údržbu.

Dumper 922G je vybaven počítačem se servisním a pracovním menu, který dohlíží na funkci stroje. Tím je zajištěna možnost optimální údržby stroje, což vede  k minimalizaci provozních nákladů.

Pracovní menu umožňuje lepší využití stroje. Po každé práci je možné v nájemním menu zjistit údaje jako je počet mh, km a event. servisní alarmy.

Komfortní kabina zvyšuje produktivitu

Vyvýšená, centrálně umístěná kabina a  malý kryt motoru umožňují volný výhled z kabiny na všechny strany. Široká a stabilní zpětná zrcátka zajišťují maximální přehled o situaci za vozidlem. Kabina je standardně vybavena klimatizací, odpruženým sedadlem, velkou odkládací plochou za sedadlem řidiče, kde se nachází i elektrozásuvka (12V + 24V). 

Řazení převodových stupňů a výklopná funkce společně na jedné ovládací páce

Vyvýšená, centrálně umístěná kabina a  malý kryt motoru umožňují volný výhled z kabiny na všechny strany. Široká a stabilní zpětná zrcátka zajišťují maximální přehled o situaci za vozidlem. Kabina je standardně vybavena klimatizací, odpruženým sedadlem, velkou odkládací plochou za sedadlem řidiče, kde se nachází i elektrozásuvka (12V + 24V)   

PC – menu

H 922D je vybaven servisním PC a nabídkou funkcí. Dohlíží na důležité funkce stroje, čímž zajišťuje optimální údržbu a minimalizuje provozní náklady.


Nabídka funkcí umožňuje zákazníkovi využívat stroj co nejlépe. Po každé práci je možné zjistit v servisním menu údaje jako např. počet hodin, km a event. servisní alarm.

Hledali jste dumper spíše z bazaru? Podívejte se do aktuální nabídky našeho bazaru stavebních strojů!